TRAVEL

Do Peru bez cestovky – podrobný plán našej cesty aj s odkazmi

Cestu do Peru sme si organizovali (tak ako všetky ostatné dovolenky) vo vlastnej réžií. Načo platiť cestovkám a navyšovať cenu o sprostredkovateľský poplatok, keď si všetko od leteniek, cez ubytovanie až po vstupy viem jednoducho zajednať sama a nedržať sa vopred pripravených plánov. V cestovaní (ako aj v živote :)) mám rada voľnosť – íst kedy chcem, kam chcem a na koľko chcem.

ČÍTAJ CELÝ ČLÁNOK »

Všetko čo potrebujete vedieť pred cestou do PERU

Tento článok je určený pre tých z vás, ktorí plánujú dovolenku/cestu do Peru. Ak vás Peru láka a nie ste ešte rozhodnutí, či ísť alebo neísť, tak hneď na úvod musím povedať že to nie je destinácia pre každého. Bola to najdrahšia a fyzicky najnáročnejšia dovolenka na akej sme kedy boli. Mohli sme niečo vynechať a trochu si to zjednodušiť, ale keď už letíš cez pol sveta chceš toho vidieť čo najviac, no nie?

ČÍTAJ CELÝ ČLÁNOK »

6 najfotogenickejších miest v Bratislave

Žijeme v „dobe instagramovej“ kedy bez fotky akoby si tam ani nebol 🙂 To či je to dobre, alebo zle nechám na vás, ale v tomto článku sa spolu pozrieme na miesta v Bratislave, kde ulovíte tie najlepšie zábery! Nemáme tu azúrové more, ani pláže s bielym pieskom či záhony kvetov ako v Amsterdame, ale s trochou kreativity sa dajú nájsť miesta ktoré konkurujú aj tým najfotogenickejším kútom sveta.

ČÍTAJ CELÝ ČLÁNOK »
Obrázok 1 Maroko

Čo ste o Maroku (možno) nevedeli

Pred týždňom sme sa vrátili z Maroka. Hovorí sa že cestovanie človeku dáva perspektívu a mám pocit, že pri tejto dovolenke to platilo dvojnásobne. Ľudia tu žijú taký jednoduchý život blízko prírode a ďaleko od konzumu, že sa tie „problémy“ ktoré každý deň riešime zdajú malicherné.

ČÍTAJ CELÝ ČLÁNOK »