To že zbožňujem šaty asi nikoho neprekvapí. Tí čo ma poznajú, vedia aj to že zbožňujem overaly. Ale viete čo majú spoločné a prečo ich mám tak rada? Pretože sú one-and-done:) Jeden kus oblečenia, ktorý netreba s ničím extra kombinovať a sám o sebe vyzerá super. Ak k tomu pripočítate, že nosím len béžové a čierne lodičky ušetrila som pol hodinu ranného rozmýšľania pri skrini čo na seba! A najlepšie na tom je, že môžem ušetrený čas a energiu investovať do niečoho efektívnejšieho a produktívnejšieho ako je obliekanie. Nie že by na obliekaní bolo niečo zlé, ja mám módu rada, ale to rozhodovanie! Toľko možností a toľko kombinácií nám (nerozhodným) ženám a hlavne našej dochvíľnosti neprospieva 🙂

A z toho istého dôvodu mám rada aj monochromatické obliekanie tón v tóne.

OUTFIT DETAILS: Nohavice, Sveter, Kabát – ZARA, Kabelka – FURLA

Bez rozmýšľania a štýlovo

Tajomstvo monochromatických outfitov je úplne prvoplánové. Všetky kusy svojho outfitu vyberte v rovnakom/podobnom farebnom odtieni a budete vyzerať ako fashionistka z titulky Vogue, bez ohľadu na to či ste svoj outfit hodinu plánovali, alebo ste si len intuitívne obliekli pár rovnako sfarbených kúskov:)

Mne monochromatické obliekanie učarovalo a už niekoľko sezón po sebe sa objavuje aj na módnych prehliadkach najzvučnejších značiek sveta, čo predpovedá, že ako trend ešte tak skoro neodíde. 

50 odtieňov béžovej

….alebo čiernej, šedej, červenej, kreativite sa medze nekladú a monochromatický look môže vyčarovať každá pri prvom pohľade do svojej skrine. Aká farba u vás prevláda? U mňa je to myslím všetkým jasné:) Výhoda môjho „nudného“ šatníka je aj to, že vytvoriť monochromatický look vôbec nebol problém.

Viac o mojom spôsobe obliekania a mojej „capsule wardrobe“ sa dočítate TU.

OUTFIT DETAILS: Šaty – SHATY béžové svetrové šaty, Kabelka – CAMELIA ROMA, Kabát – ZARA, Lodičky – NINE WEST

Čo poviete na monochromatické obliekanie tón v tóne, išli by ste do toho, alebo to je na vás príliš jednoduché?

Share: