Ako už mnohí viete, pred pár rokmi som založila firmu SHATY. Prvý rok sme fungovali len ako e-shop a o rok neskôr už aj ako online požičovňa šiat. Pomaly sme rozširovali sortiment, nadväzovali spolupráce s novými dodávateľmi, získavali stále viac spokojných zákazníčok a jednou z tohtoročných noviniek bolo aj predstavenie služby hromadného požičania šiat pre družičky.

Ak vás hromadné požičanie šiat pre družičky zaujíma, viac informácií nájdete TU.

Svadobná výstava

V súvislosti s predstavením hromadného požičania šiat pre družičky sme sa rozhodli tento rok zúčastniť našej historicky prvej svadobnej výstavy – Svadobná Múza 2019, ktorá sa konala v Púchove. Ja a aj všetky naše „modelky“ pochádzame z Púchova a tak to bolo pre prvý krát tak praktické ako aj symbolické.

Výstavu organizovali šikovné dievčatá z kvetinárstva Venesa a zúčastnilo sa jej cez 30 vystavovateľov. Od svadobných šiat, cez tlačoviny, koláče, súbory na odčepčenie až po učiteľov tanca – predstavili sa tam všetci, ktorých by ste na organizáciu svadby mohli potrebovať:) Celú výstavu sprevádzal bohatý program, ktorého súčasťou sme formou módnej prehliadky boli aj my.

Naša prvá módna prehliadka

Pamätám si ešte časy, keď som sedela v kancelárií s kopou nedokončenej práce a nekonečnou pracovnou dobou pred sebou a vizualizovala som si ako raz zorganizujem svoju módnu prehliadku. Aká hudba bude hrať, ako bude nasvetlené pódium a aké šaty sa budú predvádzať. Takže si viete predstaviť moje nadšenie aj stres, keď som sa toho raz dožila 😀

Prehliadku sme naplánovali v dvoch kolách so 4-minutovou pauzou na prezlečenie. Pri takomto pláne potrebujete jedného človeka v zákulisí len na zipsovanie a odzipsovanie, veľa šikovných modeliek a pevné nervy k tomu:) Nakoniec sme všetko stihli, ale keď som dávala zvukárovi znamenie na spustenie hudby, tŕpla som či sú baby nastúpené a pripravené!

V prvom kole sme predstavili krátke/midi spoločenské šaty a v druhom sme predstavili dlhé spoločenské šaty. V pozadí hral Bruno Mars a vraj sme na výstave spravili party (a to beriem ako kompliment:))

Okrem jedných roztrhaných šiat počas prehliadky a drobného technického problému s našim logom v pozadí, celá prehliadka dopadla podľa mňa super.  Nebola síce sto percentne podľa mojich predstáv, ale aj tak to bol pre mňa pocit ako keď vidíte svoje dieťa spraviť prvé kroky. A tie roztrhané šaty, ako keď vidíte svoje čerstvo chodiace dieťa celou silou vraziť hlavou do stola 😀

Každopádne som na seba, na modelky a na všetkých, ktorí nám pomáhali (a že ich veru bolo) veľmi hrdá. Bol to krok správnym smerom a každá ďalšia prehliadka aj vystúpenie budú už len lepšie… o to sa postarám;)

Fotky z prehliadky: Ľuboš Ďurica Photography  Šaty z článku: WWW.SHATY.SK

Share: