Neviem ako vy ale ja kostýmy zbožňujem! Už sa tu popísalo dosť o tom ako mám rada praktickú módu pri ktorej nemusím ráno dlho rozmýšlať pred skriňou čo na seba a kostýmy v rebríčku praktickosti obsadzujú prvé miesta:) Ak k tomu pripočítame fakt že vyzerajú sofistikovane, elegantne a profesionálne vyjde nám z toho dokonalá rovnica na ďalší obľúbený kúsok v šatníku. Preto ma potešilo že túto sezónu sú znova v kurze a dajú sa zohnať vo všetkých farbách, strihoch a kombináciách.

Ak ste fanúšikom kostýmov tak ako ja, našla som pre vás to najlepšie čo high-street značky v súčasnosti ponúkajú!

ZARA

ZARA je posledných niekoľko rokov môj najobľúbenejší obchod a vedela by som sa v ňom obliecť od hlavy až po päty. Majú e-shop a 3 predajne v Bratislave. Sú orientovaný na trendy veci za prijateľné ceny. Túto sezónu tam nájdete klasické čierne a béžové kostýmy ale aj množstvo farebných alternatív a medzi nimi aj môj žltý z fotiek, ktorý mi (s 12cm opätkami) sadol ako uliaty! 🙂 

Toto sú ďalšie, ktoré mi padli do oka. Všetky v cene 70 – 160 EUR.

MANGO

Ďalšia značka ktorú zbožňujem a ktorá sezónu po sezóne predstavuje dokonalé modely za prijateľné ceny. V ponuke nájdete množstvo kúskov z kvalitnejších materiálov ako je ľan, meríno a hodváb. Túto sezónu tiež predstavili niekoľko kostýmov v pastelových farbách a tlmených zemitých tónoch v cenovej kategórií okolo 100 EUR.

Toto je môj výber tých najlepších:

H & M

Ich predajňu nájdete v každom väčšom meste, takže ak uprednostňujete klasické obchody pred online nakupovaním H & M je pre vás super alternatívou. Okrem klasickej kolekcie predstavili aj organickú a udržateľnú „conscious line“. V rámci oboch nájdete výber kostýmov od 80 do 300 EUR ako napríklad tieto:

ASOS

Môj najobľúbenejší e-shop s obrovským výberom. Majú vlastnú značku oblečenia a zároveň spolupracujú s viac ako 160 dodávateľmi z celého sveta. Ponúkajú oblečenie až v 30 veľkostiach od petite, cez regular až po plus-size a vďaka tomu si tam podľa mňa vyberie úplne každý. Nájdete tam kostýmy od tých najlacnejších z New Look až po tie prémiové od Ted Baker.

Tieto sa z ich momentálnej ponuky páčia mne:  

Tak čo, vyhliadli ste si nejaký kostým aj pre seba, alebo je to trend bez ktorého dokážete žiť?:)

Ja si myslím, že minimálne jeden kostým by nemal žiadnej z nás v šatníku chýbať. Nie len že sám o sebe super vyzerá, ale oblečiete ho na milión spôsobov. Či už s lodičkami a blúzkou do práce, alebo obyčajným tričkom a teniskami cez víkend. Zároveň môžete vrch a spodok kostýmu nosiť aj s ostatnými kúskami vo svojom šatníku a naplno ho využiť. A tomu hovorím dobrá kúpa! 😀 

OUTFIT DETAILS:

Žltý kostým – ZARA

Tyrkysový kostým – STRADIVARIUS

Share: