Máte radi jeseň? Ja ju zbožňujem. Všetky tie farby a vône, počasie tak akurát:) a k tomu ideálne obdobie na off-season dovolenky, ďalšiu crazy halloweensku party (beriem všetky tie hejterské názory na tento „západný sviatok“, ale kedy máme my dospelí ešte príležitosť beztrestne a bez hanby vyraziť v maskách do ulíc?:))

O tom som ale nechcela…. poďme sa baviť o jesennej móde. Pre všetky fashionistky je to naj obdobie v roku, kedy je všetko povolené. Kombinovať farby, materiály, proporcie a hlavne vrstviť! Každý dobre vyskladaný šatník ale začína od základov a nie je tomu inak ani na jeseň. Základ šatníka by mal byť neutrálny, kvalitný a hlavne dobre kombinovateľný.

Toto je malá inšpirácia a zoznam zopár mojich must-have kúskov, ktoré na jeseň u mňa nemôžu chýbať:

1. Jesenné šaty....of course:)

Myslím že nikoho neprekvapí, že každý zoznam must-have kúskov v šatníku bez ohľadu na ročné obdobie bude na mojom blogu vždy začínať šatami:) Tie dokonalé jesenné majú pre mňa dlhý rukáv, midi dĺžku a mali by sa dať jednoducho vrstviť. Presne ako tieto šedé →  👗

2. Klobúk, alebo baretka

Ja tie klobúky a baretky proste milujem! A neraz som už počula, že mi aj pristanú 🙂 Aj keď ja osobne si myslím, že pristanú úplne každému… Dodajú šmrnc aj tomu najjednoduchšiemu outfit a ešte k tomu (v rámci možností) aj zahrejú.

3. Kozačky

Pred tým ako skryjeme sandálky a vytiahneme naše over-the-knee boots, sú kozačky záchranou do každého počasia. Ja som tento rok stavila na čierne semišové sock-boots, ktoré sa hodia doslova ku všetkému a ešte sú aj super pohodlné.

4. Rifľová bunda

Keby som si mala vybrať medzi bundou, alebo kabátom vždy to bude jednoznačne kabát. Ale na tých pár týždňov v roku, na to povestné “babie leto” si to bez rifľovej bundy neviem predstaviť. A nepoznám ženu, ktorá by nemala aspoň jednu rifľovú bundu, takže tento kúsok by sa dal považovať za absolútny must-have. Čo poviete?

OUTFIT DETAILS:

Šaty: SHATY – Šedé elastické midi šaty

Rifľová bunda: ZARA

Kozačky: BAŤA

Kabelka: FURLA

Share: